Türkçe içerik.
Title Image

Lazer Diş Beyazlatma

Anasayfa  /  Lazer Diş Beyazlatma

Günümüzde diş beyazlatmanın birçok yöntemi, tekniği ve türü mevcuttur. Health NCY olarak tüm merkezlerimiz dişlerinizi beyazlatmak için en son prosedür olan ve profesyonel olarak uygulanan lazer beyazlatma tekniğini kullanmaktadır. Çok güvenli ve başarılı bir yöntemdir. Olası tek yan etkisi kısa süreli hassasiyettir.

Lazer Diş Beyazlatma

Beyazlatma jeli ve mavi LED aktive edici ışık lambası ile birlikte kullanılır. Yarı saydam olan jel dişlerinize uygulanacaktır. Jel kristaller içermektedir ve bu kristalleri aktive etmek için LED ışığı kullanılacaktır. Diş beyazlatma etkisini güçlendirmek ve diş minesine nüfuz etmek için ışıktan gelen enerjiyi kullanılır.

 

Lazerle diş beyazlatma tedavisinin avantajı anında sonuçtur yani dişlerinizin renginde anında bir fark göreceksiniz. Gülümsediğinizde inci gibi bembeyaz dişlere sahip olmak size daha fazla özgüven kazandıracaktır.

Kuzey Kıbrıs'ta Diş Beyazlatma

Kuzey Kıbrıs sağlık turizminde büyüme gösteren bir ülkedir. Avrupa ‘da tedavilerin yüksek maliyeti birçok insanın tedavilerine ertelemelerine veya tamamen vazgeçmelerine neden olmaktadır. 

  • Sağlık hizmetleri çok daha uygun maliyetlidir.
  • Kuzey Kıbrıs aynı tıbbi prosedürlerin, ameliyatların ve kozmetik çalışmaların tümünü sunma konusunda Avrupa ülkeleri standartlarındadır.
  • Devler özel sağlık hizmetlerini de düzenlemektedir. Sağlık Bakanlığı tıbbi tesisler ve sağlık çalışanları standartları le ilgili olarak düzenli kontroller yapmaktadır. Yardım alacağınız kuruluğun akredite ve sertifikalı olduğunu bilmek sizin için düşük risk demektir.
  • Ayrıca tıbbi kurumlar ve doktorlar uluslararası sertifikalara sahiptir.
  • Tıp merkezleri temiz ve çok iyi donanımlıdır.
  • Modern teknoloji ve ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar dünya standartlarındadır.
  • Yerel halk yabancı ziyaretçilere oldukça sıcak ve naziktir. Her yıl binlerce insan; bazıları sadece tatil için, diğerleri ise tıbbi destek almak için Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret etmektedir. Lütfen inceleyin visitncy.com

Akreditasyonlarımız

Neden Health NCY?

Health NCY Kuzey Kıbrıs resmi sağlık danışmanlık platformudur. Tedaviden iyileşmeye kadar danışmanlık sağlar ve hiçbir şekilde ücret almaz veya adınıza taahhütte bulunmaz.

 

Kuzey Kıbrıs’ta uluslararası akreditasyona sahip tıbbi kurumları ile Dünya’nın ve Türkiye’nin her yerinden hastaları buluşturur. Bu, size uygun bir zamanda, en uygun tedaviye en doğru fiyat ile ulaşma ayrıcalığı sağlar.

 

Sizi bir yere yönlendirmez. Size uygun seçenekleri sunar ve tercihi siz yaparsınız. En iyi fiyat garantimiz aslında çok basit. Kelime oyunu yok, karışıklık yok…