Türkçe içerik.
Title Image

Hakkımızda

Anasayfa  /  Hakkımızda

Health NCY
Sağlık Portalı

Health NCY platformu, Kıbrıs Sağlık Seyahat Konseyi tarafından akredite edilmiş, bağımsız ve ücretsiz sağlık danışmanlık sağlayıcısıdır.

Kuzey Kıbrıs’taki sağlık ihtiyaçlarınız için profesyonel uzmanlarımız, size mevcut olan en iyi seçenekleri sunar.

Neden Kuzey Kıbrıs?

Kuzey Kıbrıs, sağlık hizmetini dinlendirici bir tatille birleştirmek, uygun maliyetli tedavi imkanı sunarken, zihne ve ruha da can veren güzel ve güneşli bir adadır.

Çok çeşitli modern özel hastane ve klinikleri, son teknoloji ekipmanları, büyük ölçüde Avrupa’da veya ABD’de eğitim almış deneyimli ve yüksek nitelikli doktorları ve tıbbi personeli ile Kıbrıs, medikal turizm için hızla popüler bir seçim haline geliyor. Bu nedenle, tedaviden iyileşmeye kadar sizlere tek elden hizmet sunuyor.

Ada, yıllık kontroller, kozmetik veya rekonstrüktif cerrahi, fizyoterapi, böbrek diyalizi, kalp bakımı, cerrahi prosedürlerden kısırlık tedavisine kadar, ek teşvikler ve avantajlarla cazip fiyatlı sağlık imkanları sunuyor.

Kıbrıs, birçok ülkeden kolayca erişilebilen kıskanılacak bir konumdadır. Aynı zamanda hastaların varışta bir ameliyat için rezervasyon yapmasına olanak tanır. Randevuların aynı gün olması normaldir. Tek bir tıp merkezinde veya kısa bir sürüş mesafesinde tüm imkanlara rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pek çok klinik laboratuvar, hem rutin hem de özelleşmiş çeşitli tanısal testler sunar. Test sonuçları ve teşhis için geri dönüş süreleri çok hızlıdır. Bakım, tümü İngilizce konuşan, yüksek eğitimli tıbbi ve yardımcı personel ekipleri tarafından verilirken, çok sayıda doktor da Rusça, Almanca, Fransızca ve Arapça dahil olmak üzere diğer dilleri de konuşmaktadır.

Küçük bir ada olduğu için mesafeler kısadır. Tıbbi amaçlar dışında güzel ve sakin çevreye, rahat aktivitelere, hafif sporlara kolayca erişebilirsiniz. Yıl boyunca güneş ışığı altında, kapalı alanlarda dinlenmekle sınırlı kalmanıza gerek kalmaz. Dolayısıyla, ister bir check-up veya büyük bir prosedür tasarlıyor olun, Kıbrıs tedavinizi en yüksek standartlarda karşılayabilir. Aynı zamanda iklim ve doğa gerçekten iyileştiricidir.

Neden Health NCY?

Health NCY, Kuzey Kıbrıs’ta sunulan  çeşitli sağlık hizmetleriyle doğrudan temas halindedir. Bizimle iletişime geçtiğinizde ekibimiz bilgilerinizi inceleyecek, gereksinimlerinizi analiz edecektir. Ardından, direkt iletişim kurmanız için önerilen doktorlar, klinikler veya tedavi merkezlerinin iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacaktır. Tıbbi geçmişinizi, önceki tedavi veya terapi girişimlerinizi, bütçelerinizi ve mali durumunuzu göz önünde bulundururuz. Bu bilgileri, ileriye dönük en iyi seçenekleri önerirken mevcut olan en yüksek başarı oranları ile birleştiririz. Bir tedavi planına karar verip vermemenize bakılmaksızın, Health NCY, hizmetleri için ücret almaz ve hiçbir aşamada sizin adınıza hiçbir taahhütte bulunmaz. Bizi, Kuzey Kıbrıs’taki sağlık yolculuğunuz boyunca özel sağlık rehberiniz ve yardımcınız olarak düşünebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’taki sağlık yolculuğunuzda size rehberlik etmekten memnuniyet duyacağız