Türkçe içerik.
Title Image

Estetik Diş Tedavileri

Anasayfa  /  Estetik Diş Tedavileri

Estetik diş hekimliği, hasarlı dişlerin işlevini ve görünümünü iyileştirmek için gelişmiş kozmetik diş prosedürlerinin tamamını kullanır. Diş hekimlerimiz, en son teknikleri kullanarak tam ağız rehabilitasyonu gerçekleştirir. Kişisel ihtiyaçlarınıza ve istenen sonuçlara göre diş implantları, diş kaplamaları, kronlar, köprüler ve diğer restoratif prosedürlerin kombinasyonlarının tamamını kullanabilirler.

Health NCY olarak, dişlerinizin görünümünü; daha beyaz, daha parlak, daha düz, daha güçlü, daha az boşluklu ve de estetik olarak hoş görünmesi için Kuzey Kıbrıs’ta alabileceğiniz en iyi tedavi merkezlerini sunuyoruz.

Estetik Diş Tedavisinin Avantajları

Estetik diş hekimliği, gülüşünüzün görünümünü mükemmelleştirmek için birden çok tedavi kullanarak çarpık, hizası bozuk, rengi bozulmuş, çürümüş, çatlamış, zedelenmiş, zayıf veya şekilsiz dişlerin normale dönmesini sağlar. Uzman hekimimiz bu süreçte sizi hangi tedavileri almanız gerektiği konusunda detaylı şekilde yönlendirecektir. Bu tedavilerden birkaçı aşağıda ki gibidir.

 • Kronlar tıpkı doğal dişleriniz gibi görünür. Güçlendirmek ve korumak için hasarlı veya yeni restore edilmiş dişlerin yüzeyinin üst kısmına bağlanırlar.
 • Köprüler, diş implantları veya yapay dişlere takılan iki kron kullanılarak bir veya daha fazla eksik dişin yerini alan yapay dişlerden oluşur.
 • Protezler, doğal dişlerinizin birkaçını veya tamamını değiştirir.
 • Diş implantları, eksik kalıcı dişlerin yerini almak için çene kemiğinize takılan ve kronları, köprüleri veya takma dişleri tutturan metal direklerdir.
 • Diş kaplamaları, diş minesinin kapsamlı bir şekilde çıkarılmasına gerek kalmadan görünüşlerini mükemmelleştirmek için dişlerinizin ön kısmına bağlanır. Kaplamalar dişlerinizin boyutunu, şeklini, rengini ve dokusunu iyileştirir.
 • Diş beyazlatma tek bir tedaviden sonra dişlerinizi sekiz tona kadar daha beyaz hale getirmek için gelişmiş diş beyazlatma tedavileri sunar.
 • Invisalign tedavisi, çarpık dişleri zaman içinde kademeli olarak ideal bir konuma kaydırmak için şeffaf plaklar kullanır.

Uzman diş hekimimiz belirtilerinizi, ağız sağlığı geçmişinizi, istenen sonuçlara göre değerlendirir. Gerekirse diş röntgeni çekebilir, diş etlerinizi ve dişlerinizi incelerler ve ihtiyaçlarınıza göre kozmetik bir diş planı düzenlerler. Health NCY gelişmiş estetik diş hekimliğinden yararlanmak için ücretsiz danışmanlık formunu doldurabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta Estetik Diş Hekimliği

Kuzey Kıbrıs sağlık turizminde büyüme gösteren bir ülkedir. Avrupa ‘da tedavilerin yüksek maliyeti birçok insanın tedavilerine ertelemelerine veya tamamen vazgeçmelerine neden olmaktadır.

 • Sağlık hizmetleri çok daha uygun maliyetlidir.
 • Kuzey Kıbrıs aynı tıbbi prosedürlerin, ameliyatların ve kozmetik çalışmaların tümünü sunma konusunda Avrupa ülkeleri standartlarındadır.
 • Devlet özel sağlık hizmetlerini de düzenlemektedir. Sağlık Bakanlığı tıbbi tesisler ve sağlık çalışanları standartları ile ilgili olarak düzenli kontroller yapmaktadır. Yardım alacağınız kuruluğun akredite ve sertifikalı olduğunu bilmek sizin için düşük risk demektir.
 • Ayrıca tıbbi kurumlar ve doktorlar uluslararası sertifikalara sahiptir.
 • Tıp merkezleri temiz ve çok iyi donanımlıdır.
 • Modern teknoloji ve ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar dünya standartlarındadır.
 • Yerel halk yabancı ziyaretçilere oldukça sıcak ve naziktir. Her yıl binlerce insan; bazıları sadece tatil için, diğerleri ise tıbbi destek almak için Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret etmektedir. Lütfen inceleyin visitncy.com

Akreditasyonlarımız

Neden Health NCY?

Health NCY Kuzey Kıbrıs resmi sağlık danışmanlık platformudur. Tedaviden iyileşmeye kadar danışmanlık sağlar ve hiçbir şekilde ücret almaz veya adınıza taahhütte bulunmaz.

 

Kuzey Kıbrıs’ta uluslararası akreditasyona sahip tıbbi kurumları ile Dünya’nın ve Türkiye’nin her yerinden hastaları buluşturur. Bu, size uygun bir zamanda, en uygun tedaviye en doğru fiyat ile ulaşma ayrıcalığı sağlar.

 

Sizi bir yere yönlendirmez. Size uygun seçenekleri sunar ve tercihi siz yaparsınız. En iyi fiyat garantimiz aslında çok basit. Kelime oyunu yok, karışıklık yok…