Türkçe içerik.
Title Image

Hollywood Gülüşü

Anasayfa  /  Hollywood Gülüşü

Health NCY uzmanları ile gülüşünüzü mükemmelleştirin.

Kuzey Kıbrıs’ta Hollywood gülüş tasarımı uzun yıllardır yaygın bir uygulamadır. Dünyanın birçok ülkesinden giderek artan sayıda hasta kendilerine hayal gülüş dişlerine sahip olmak için ülkemize geliyor. Health NCY olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi, en doğru merkezle buluşturuyoruz.

Hollywood Gülüşü Nedir?

1920’lerin sonlarında ve 1930’ların başlarında, Hollywood filmleri giderek daha popüler hale geliyordu ve giderek daha fazla insan en son filmleri izlemek için sinemaya gidiyordu. Filmlerin çoğu, Rudolph Valentino gibi ‘Günün Yıldızları’ için yakın planın gerekli olduğu romantik sahneler içeriyordu.

 

Hayat tarzı, dış etmenler, genetik faktörler dişlerimizin yüzeyinin lekeli olmasına veya bozuk olmasına neden olabiliyor. Bu konuyu ele almak için, Dr. Charles Pincus adlı bir diş hekiminden bir oyuncunun gülümsemesinin görünümünü iyileştirmenin bir yolunu tasarlaması istendi. Bunu yapmak için, oyuncunun üst dişlerinin lekeli yüzeyini maskelemek ve gülümsemeyi iyileştirmek için kullanılan diş porselen kaplamaları yarattı ve diş tedavilerinden Hollywood gülüşü terimi doğdu.

 

Health NCY merkezlerinin tamamı hastalarına hem tamamen doğal görünen hem de hissettiren son teknoloji porselen kaplamalar sağlayabiliyor.

 

Bu tedavi, her şeyin tamamen ağrısız olmasını sağlamak için lokal anestezi kullanılarak hasarlı minenin ince bir tabakasının çıkarılmasını ve daha sonra mükemmel bir gülümseme için kompozit veya porselen kaplama ile değiştirilmesini içerir.

Kuzey Kıbrıs’ta Hollywood Gülüş Tasarımı

Kuzey Kıbrıs sağlık turizminde büyüme gösteren bir ülkedir. Avrupa’da tedavilerin yüksek maliyeti birçok insanın tedavilerine ertelemelerine veya tamamen vazgeçmelerine neden olmaktadır.

  • Sağlık hizmetleri çok daha uygun maliyetlidir.
  • Kuzey Kıbrıs aynı tıbbi prosedürlerin, ameliyatların ve kozmetik çalışmaların tümünü sunma konusunda Avrupa ülkeleri standartlarındadır.
  • Devler özel sağlık hizmetlerini de düzenlemektedir. Sağlık Bakanlığı tıbbi tesisler ve sağlık çalışanları standartları le ilgili olarak düzenli kontroller yapmaktadır. Yardım alacağınız kuruluğun akredite ve sertifikalı olduğunu bilmek sizin için düşük risk demektir.
  • Ayrıca tıbbi kurumlar ve doktorlar uluslararası sertifikalara sahiptir.
  • Tıp merkezleri temiz ve çok iyi donanımlıdır.
  • Modern teknoloji ve ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar dünya standartlarındadır.
  • Yerel halk yabancı ziyaretçilere oldukça sıcak ve naziktir. Her yıl binlerce insan; bazıları sadece tatil için, diğerleri ise tıbbi destek almak için Kuzey Kıbrıs’ı ziyaret etmektedir. Lütfen inceleyin visitncy.com

Akreditasyonlarımız

Neden Health NCY?

Health NCY Kuzey Kıbrıs resmi sağlık danışmanlık platformudur. Tedaviden iyileşmeye kadar danışmanlık sağlar ve hiçbir şekilde ücret almaz veya adınıza taahhütte bulunmaz.

 

Kuzey Kıbrıs’ta uluslararası akreditasyona sahip tıbbi kurumları ile Dünya’nın ve Türkiye’nin her yerinden hastaları buluşturur. Bu, size uygun bir zamanda, en uygun tedaviye en doğru fiyat ile ulaşma ayrıcalığı sağlar.

 

Sizi bir yere yönlendirmez. Size uygun seçenekleri sunar ve tercihi siz yaparsınız. En iyi fiyat garantimiz aslında çok basit. Kelime oyunu yok, karışıklık yok…