Türkçe içerik.
Title Image

Diş Tedavileri

Anasayfa  /  Diş Tedavileri

Diş Tedavileri

Kıbrıs, dünyanın en iyi diş turizmi destinasyonlarından biri olarak hızla ortaya çıkıyor. Her yıl dünyanın her yerinden binlerce insan düşük maliyetli ancak dünya standartlarında diş tedavisi için Kıbrıs’a seyahat ediyor. Diş tedavisi masraflarının yanı sıra tıp turistleri Kuzey Kıbrıs’ı seyahat etmek için çok çekici buluyor.

Kuzey Kıbrıs kültürel açıdan oldukça zengindir. Birinci sınıf plajlar, dağlar,  tarihi anıtlar, kaleler, tapınaklar ve kiliseler dahil olmak üzere ziyaret edilebilecek pek çok güzel yere sahiptir. Kıbrıs’taki tıbbi bakım kalitesi son yıllarda muazzam bir büyüme kaydetti. Özel kliniklerin ve hastanelerin çoğu   ABD ve İngiltere gibi ülkelerde diş hekimliği deneyimi olan  personele sahiptir.  % 70 tasarruf ile dünya standartlarında diş tedavisi ve harika bir tatili tek bir ülkede alabileceğiniz tek adres KIBRIS.

Kuzey Kıbrıs’ta tatilinizin tadını sonuna kadar çıkarın.

Ekonomiktir!

Belki de sağlık turistleri için en büyük avantajlardan biri, para tasarrufu faktörüdür. Pek çok kişi tedavisi için Kıbrıs’a seyahat ederek diş faturalarında % 70’ye varan tasarruf sağlayabilir.

Daha yüksek düzeyde bakıma sahip olabilirsiniz!

Kıbrıs’taki kliniklerde hijyen standartları çok yüksektir. Diş cerrahlarının hepsi çok yüksek düzey eğitim almıştır. Daha az para ödüyor olmanız, daha kötü bir hizmet aldığınız anlamına gelmez. Aksine, Kıbrıs’taki deneyiminiz büyük olasılıkla kendi ülkenizde edinebileceğinizden daha iyi olacaktır.

Kıbrıs iyileşme sürecine yardım ediyor…

Evet, doğrudur, Kıbrıs’ın güneşi daha hızlı iyileşmenize yardımcı olacaktır ve zihinsel sağlığınıza da iyi gelecektir.

Tatil için harika bir bahane!

Diş tedavisi için yurt dışına gidecekseniz, tedavinizi de tatile dönüştürebilirsiniz! Diş hekimini ziyaret ettikten sonra kendinizi şımartmanın, güneş altında altın sarısı güzel bir kumsalda birkaç gün dinlenmekten daha iyi bir yolu olabilir mi? Tedavinizde biriktirdiğiniz parayla, tüm ailenizi harika bir tatille şımartabilirsiniz!

HealthNCY olarak tedavinizin her aşamasında bilgi ve destek sağlıyor sizi en doğru birime yönlendiriyoruz. Soru sormaktan çekinmeyin, iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz.