Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
Title Image

Other

Home  /  Other

Kuzey Kıbrıs’ta Alabileceğiniz Diğer Sağlık Hizmetleri

En son teknolojiye sahip IVF merkezleri, gelişmiş doğurganlık tedavi teknikleri, uzman kozmetik diş cerrahisi ve implantoloji, kanser tedavileri,  hemşirelik, rehabilitasyon ve daha fazlası ile  Kuzey Kıbrıs hızla arzu edilen bir sağlık merkezi haline geliyor.

Adadaki üniversitelerde gelişen bilimin  bir sonucu olarak, Kuzey Kıbrıs’ta Doğu Akdeniz bölgesinin en gelişmiş hastaneleri ve tıp merkezleri konumlandırılarak dünya standartlarında tedaviler sunulmaktadır. Bu da ülkeyi tanınmış bir sağlık turizmi hedefi haline getirmektedir.

Nispeten düşük maliyetlerle  son teknoloji tıbbi tesisler sunan Health NCY, giderek artan sayıda ziyaretçilere kendi ülkelerinde normal maliyetin çok altında özel tıbbi bakım alma fırsatıyla Akdeniz’e bir ziyaret  sağlıyor . Bu sayede ziyaret ve tatili birleştiriyor. 

Kuzey  Kıbrıs ayrıca ameliyat sonrası iyileşme için hastalara ideal bir iklim sunar. Yaşlı hastalar artrit ve astım gibi sağlık koşullarını olumlu etkileyen ılık iklimi faydalı bulur. Bu da iyileşme için harika bir ortamdır.

Kıbrıs Medikal Turizmin Faydaları

  • Kıbrıs’ta tüm tıbbi ihtiyaçlarınız için standartlar yüksektir.
  • Yıllık muayenelerden, kozmetik veya rekonstrüktif cerrahi, fizyoterapi, böbrek diyalizi, kalp bakımı, diş ve cerrahi prosedürlerden kısırlık tedavisine kadar çok çeşitli sağlık hizmetlerine erişebilirsiniz.
  • En kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.
  • Tedavi sürecinizi olağanüstü tesisler ve güler yüzlü personel ile geçirebilirsiniz.
  • Küçük mesafeler ve her yere yakınlık sayesinde işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.
  • Terapi sonrası adayı tanıma fırsatınız olur.
  • Unutulmaz misafirperverlik ile büyüleyici doğanın, muhteşem iklimin ve sonsuz güneş ışığının tadını çıkarırsınız.